fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algkursus Nõmmel - KURSUS ON TÄITUNUD!

 

Omanda jooga ABC — 6 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega imelise auraga uues Kristallihaldjate keskuses Nõmmel! Gruppi mahub vaid 10 joogatajat ning joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas. Kursus toimub teisipäeva õhtuti kell 18.30-20.00 järjestikku 6 nädalat. Esimene tund toimub 25. arpillil ja viimane 30. mail.

Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

Kursusel õpetatakse Šivananda joogat, mis on klassikaline hatha jooga. Hatha jooga on see osa joogast, mis aitab läbi füüsiliste harjutuste jõuda meelerahuni ja aitab meie keha, meele ja hinge viia harmoonilisse kooskõlla.

Kursust juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud 10-aastase õpetamiskogemusega joogatreener Reelika Rohtmaa (spirituaalse nimega Shakti).

NB! Teisipäeval 9.05 ei toimu kursuse tundi. Sama nädala tund toimub selle asemel neljapäeval 11.05, asukoht ja kellaaeg on sama.

Kursuse osalemispanus on 75 eurot.
Registreerumiseks palun saada Reelikale e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Kursusel puudutud tunnid saab teha järele neljapäevastes joogatundides, mis toimuvad Lauliku lasteaias Kivimäe 17 kell 18.30-20.00.

Enne esimest korda joogatundi tulekut palun loe läbi järgmised soovitused:

1. Proovi mitte süüa vähemalt kaks tundi enne treeningut.
2. Kanna mugavaid ja avaraid rõivaid, kõige parem on joogat teha paljajalu.
3. Lõpulõdvestuseks pane jalga sokid, soovi korral võid end katta pleedi või õhukese tekiga.
4. Informeeri kindlasti joogaõpetajat, kui sul on kõrge vererõhk, vigastus, trauma või sul on olnud hiljuti operatsioon või kui oled lapseootel.
5. Osale joogatunnis täie teadlikkusega ning tea, et ainult Sina üksi vastutad oma heaolu eest.
6. Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga - jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!

Kiirusta, sest gruppi mahub vaid 10 toredat joogatajat!

Oled südamest oodatud! :)
Reelika