fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Peipsimaa joogalaager Reelikaga - KOHAD ON TÄITUNUD!

 

Oled kutsutud osalema SUVISESSE JOOGALAAGRISSE Peipsi järve kaldal Mustvees 21.-23. augustil. 

Laagris teeme mõistagi palju joogat - kokku on meil kavas 5 joogatundi (Šivananda-hatha jooga). Laagri lõpus kogeme sügavalt lõdvestavat jooga nidra ehk joogaune seanssi. Ilusa ilma korral toimuvad joogatunnid õues, vihma korral joogatame Mustvee spordikeskuse saalis. Laagri majutus toimub Mustvee Spordikeskuse hosteli mugavustega 2-, 3-, 4-kohalistes tubades. Sööme maitsvat ja tervislikku toitu, naudime värsket õhku, loodust ning toredat seltskonda. Nagu ikka tirin Sind ka kohalikku kultuurielu ja vaatamisväärsusi kaema. Seekordne kultuuriprogramm saab olema eriliselt tihe ja värvikas - Peipsimaal on lihtsalt nii palju ägedat ja vahvat, mida näha ja kogeda! Kuhu läheme ja mida teeme?

✅ Avinurme Puiduaida külastus
✅ nostalgiasõit kitsarööpmelise muuseumrongiga
✅ Mustvee linnatuur giidiga
✅ Imelise Laidi Aia külastus
✅ Peipsimaa muuseumi külastus
✅ Teetseremoonia

Sekka ehk ka mõni üllatus, sest kõike ikka kohe ära rääkida ei taha! Lisaks toimub samal nädalavahetusel Peipsi ääres ka Peipsi toidufestival - Peipsi Toidu tänav 175 km, kuhu jõuame ka ehk väikese põike teha.

Laagrit viib läbi joogaõpetaja, Tartu Joogakeskuse asutaja ja omanik Reelika Rohtmaa. Reelika kohta saad rohkem teada siit: http://www.shaktijooga.com/endast

🔹AJAKAVA:

Reede, 21. august
17.00 Saabumine
18.00 Joogatund
19.30 Õhtusöök
20.15 Karma jooga köögis
21.00 Laagri avaring - üksteisega tutvumine
23.00 Öörahu

Laupäev, 22. august
07.30 Äratus
08.00 Joogatund
10.00 Hommiku- ja lõunasöök (brunch)
10.30 Karma jooga köögis
12.00 Peipsimaa muuseumi külastus (giidiga)
13.00 Teetseremoonia
14.00 Ümbruskonna avastamine - Kasepää laululava jpm
16.00 Joogatund
18.00 Õhtusöök
18.30 Karma jooga köögis
20.00 Laidi aia külastus ja Mustvee linnatuur (giidiga)
23.00 Öörahu

Pühapäev, 23. august
07.30 Äratus
08.00 Joogatund
10.00 Hommiku- ja lõunasöök (brunch)
10.30 Karma jooga köögis
11.30 Automatk Avinurme
12.00 Nostalgiasõit kitsarööpmelise muuseumrongiga
13.00 Avinurme Puiduaida külastus
14.00 Sõit tagasi Mustveesse
15.00 Jooga nidra ehk joogalik uni + tagasiside
16.30 Õhtusöök ja laagri lõpetamine

🔹OSALEMISPANUS:
- kuni 31. juuli 195€
- alates 1. august 215€

Osalemispanus sisaldab kogu laagri kava, toitlustamist, kultuuriprogrammi ja majutust Mustvee Spordikeskuses (paaridel/elukaaslastel võimalus olla kahekesi toas). Tasumine toimub arve alusel. 

NB! Ürituse korraldaja ei ole kohustatud 7 päeva enne laagrit osalemisest loobumise korral osalemispanust tagastama.

🔹PRAKTILIST:

• Võta kaasa joogamatt, meditatsioonipadi, kerge tekk või fliis, hügieenitarbed, joogariided, soe ja mugav riietus, sobivad jalanõud väljas jalutamiseks, ujumisriided, soovi korral paber ja kirjutusvahend märkmete jaoks.
• Ööbimiseks on kõik vajalik kohapeal olemas, võta lihtsalt kaasa oma käterätt. Korralikud pesemisvõimalused on olemas.
• Mustvee Spordikeskuse asukoht vaata järele SIIT: https://goo.gl/maps/WspBsqCtTMJF7X6fA. Nädal aega enne laagri algust korraldame ka transpordi jagamist.
• Laager sobib nii algajale kui ka juba kogenud joogapraktikule.

🔹TAGASISIDE 2018. aasta joogalaagris osalenud Maritilt:

Eelmisel suvel osalesin Reelika korraldatud joogalaagris, mis toimus Lahmuse mõisakoolis. Suurepärane ja toetav kohavalik ja keskkond joogalaagriks nii mitmeski mõttes. Mõisakompleksi kõrval voolas võimas jõgi ja mõisapargi iidsete puude all varahommikuses kasteses rohus päikesetervitusega päeva alata oli kogemus omaette. Suure osa harjutusi ja treeninguid tegimegi õues, mis pakkus imelise võimaluse ennast ja loodust enda ümber tunnetada ning tajuda kõikide meeltega. Majutus oli korraldatud mugavas õpilaskodus ja mõisas oli võimalus ka vajadusel siseruumides harjutusi teha.

Laagrisse registreerides olin pisut mures päevakava ja treeningute intensiivsuse pärast - ärkamine oli vara ja viimane joogapraktika lõppes üsna hilja, aga mu muretsemine oli täiesti alusetu, sest selline varavalgest õhtuni joogarütmis kulgemine andis oma mõjuga jõudu ja energiat pikemaks, kui ainult laagris veedetud aeg ning sai ennast argipäevast täiesti välja lülitada.

Lisapunktid lähevad suurepäraselt ja huvitavalt koostatud menüüle ja kokale, kes valmistas kohapeal ülimaitsvaid ja keha toetavad toite. Parajalt kerged, vürtsikad, mitmekesised, toitvad ja tervislikud.

Minu jaoks oli väärtuslik osa laagrist ka see, et sain proovida ja katsetada toetatud keskkonnas ja kuhugile kiirustamata meditatsiooni, laulda mantraid ning pärast selle kõige mõju nautida ja endasse salvestada. Laagrilised said ka teada mis on karma jooga köögis. Huvitav kogemus oli jooga nidra seanss, mida kindlasti soovin veel läbi teha. Lisaväärtusena käisime tutvumas Olustvere mõisakompleksiga ja ravimtaimeretkel Energiatalus.

Kindlasti avardas laager minu arusaamist ja vaadet kogu joogapraktikale kui tervikule ja andis suurepärase võimaluse mõttekaaslastega koos aega veeta, samal ajal olla iseendaga ja enda sisse vaadata.

🔹🔹🔹

Tule ja avasta ennast, Eestimaa võrratut loodust ja rikast kultuuripärandit! Laagris näeme!

🔹LISAINFO:
556 77 613 (Reelika)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.