fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Joogatunnid

Grupitunnid

Tallinnas Nõmme Maja aulas Valdeku 13

Kolmapäeviti kell 18.30-20.00 kesktaseme avatud joogatund.

  • Võta kaasa kindlasti oma joogamatt ja pleed.
  • Majja sisenemine toimub rulapargi poolsest küljest läbi Noortekeskuse välisukse, aula asub II korrusel.

NB! Joogatundide eest saab tasuda ka läbi SportID platformi (teenusepakkuja Shakti jooga).

Individuaaltunnid

Individuaalsed tunnid sobivad hästi neile, kes eelistavad joogas isiklikumat lähenemist. Minul kui õpetajal on võimalik pöörata rohkem tähelepanu iga inimese individuaalsetele vajadustele ja kohandada tunni tempo ja rütm lähtuvalt osalejast. Võin koostada igale soovijale ka jooga individuaalkava, mida saab hiljem iseseisvalt harjutada. Tundide toimumise ajad ja sageduse saame kokku leppida. Joogamatt ja pleed on kohapeal olemas. Individuaaltunni aja kokku leppimiseks palun saada mulle e-kiri aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Aitäh!

Pärast 2-3 individuaaltundi on juba võimalik liituda ka kelll 18.30 toimuvate avatud joogatundidega. Tunnid toimuvad Nõmmel Rahulolu Keskuses Vabaduse 68.

Enne esimest korda joogatundi tulekut palun loe läbi järgmised soovitused:

1. Proovi mitte süüa vähemalt kaks tundi enne treeningut.
2. Kanna mugavaid ja avaraid rõivaid, kõige parem on joogat teha paljajalu.
3. Lõpulõdvestuseks pane jalga sokid, soovi korral võid end katta pleedi või õhukese tekiga.
4. Pärast trenni ei ole tunni aja jooksul soovitav duši alla minna, sest veel on neutraliseeriv toime ja nii pesed maha joogatunni jooksul kogutud praana (eluenegria). Parem on duši all käia enne joogatundi.
5. Informeeri kindlasti joogaõpetajat, kui sul on kõrge vererõhk, vigastus, trauma või sul on olnud hiljuti operatsioon või kui oled lapseootel.
6. Osale joogatunnis täie teadlikkusega ning tea, et ainult Sina üksi vastutad oma heaolu eest.
7. Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga - jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!

Sul on võimalus valida, kas soovid käia avatud joogatundides (nii grupi- kui individuaaltunnid), joogakursustel või kutsud joogaõpetaja oma töö juurde kontorisse. Kui Sa pole siiski kindel, millist kursust või tundi täpselt enda jaoks valida, siis ära kahtle minult nõu küsida.

Tutvu joogatundide hinnakirjaga SIIN