fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Lastejooga

Ka kõige pisemad vajavad joogat ja leiavad sellest rõõmu ja rahu! Lastejooga on lõbus, hariv ja aitab kaasa lapse keskendusmisvõime parandamisele. Lisaks areneb ka lapse kordinatsioon, painduvus ja laps tuleb paremini toime oma emotsioonidega. Lastejoogatund ei koosne ainult harjutustest, vahel me mängime mänge, laulame ja ka joonistame, tund on iga kord pisut ise moodi ja arvestab laste vanust ja soove.

Regulaarsed lastejooga tunnid toimuvad esmaspäeviti kell 17.00-17.45 Tartu Joogakeskuses, tundi ootan lapsi vanuses 2-6 eluaastat, aga tulla võivad ka pisut vanemad lapsed. Vanemal või lapse saatjal on võimalus tunni ajal oodata kõrvalsaalis. 2-6-aastaste laste grupis võib vanem-saatja ka soovi korral tunnis kaasas olla. Lastejooga tundidesse saab registreeruda SIIN: https://www.hopitude.com/et/workouts/club/9/

HINNAD:

- Ühekordne tunnikülastus on 7 eurot
- 4x kaart kehtivusega 6 nädalat 25 eurot

TASUMINE:

- sularahas joogaõpetajale
- piletiost Tartu Joogakeskuse kodulehel tunniplaanist
- piletiost mugavalt Stebbyst (teenusepakkuja Tartu Joogakeskus)

Ka võid mind kutsuda näiteks oma lapse sünnipäevale lastejooga tundi läbi viima. See on hea vaheldus tavapärastele sünnipäeva tegevustele ning on tervisest pakatav uute oskuste õppimise võimalus. Või kutsu mind lasteaeda/kooli mõnele terviseüritusele lastele joogast rääkima ja näidistundi tegema; ka võin ma läbi viia haridusasutuse meeskonnale lastejooga koolitust (vaata juba koolitusel käinute tagasisidet SIIT). Või kui on koos grupp lapsi, kes kõik koos tahaksid regulaarselt korra nädalas joogatada, siis võta minuga julgesti ühendust. Kirjuta palun This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Joogas näeme!