Main img

 

 

Oled oodatud osalema dünaamilise joogapraktika õpituppa, et tuua oma päeva rohkem energiat, rõõmu ja rahu. Teeme klassikalise Šivananda jooga tunni pikendatud variandi, milles harjutame väljakutset pakkuvaid asendeid, teeme hingamisharjutusi ja naudime kohalolu hetkes. Tule õpituppa ka siis, kui oled veel algaja - grupienergia toetab Sind! Kohtume Tartu Joogakeskuse Päikesesaalis laupäeval 23. septembril kell 13-15.

more

 

Omanda jooga ABC — 6 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Lauliku lasteaia saalis Nõmmel! Kursus toimub neljapäeva õhtuti kell 18.30-20.00 alates 7. septembrist kuni 12. oktoobrini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

more

 

Ootan õpituppa kõiki tulevasi emasid, ükskõik, kas alles planeerid oma ellu beebit või oled juba jäänud lapseootele. Teeme tunnis läbi spetsiaalselt rasedatele mõeldud Šivananda jooga harjutused koos mõnusa pika juhendatud lõpulõdvestusega. Harjutused on väga tõhusad, praktilised ja lõdvestavad, räägime õigest hingamisest ja pärast tundi saadan harjutused Sinu e-mailile, et saaksid neid ka iseseisvalt kodus edasi teha. Materjal on osaliselt illustreeritud piltidega. Selga mugavad riided, kõik joogatamiseks vajalik on joogasaalis olemas. Õpituba toimub pühapäeval 24. septembril kell 18.30-20.00 Tartu Joogakeskuses Kastani 38. 

more