fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Nõmme Maja aulas (Valdeku 13). Kursus toimub kolmapäeva õhtuti kell 20.00-21.30 alates 2. septembrist kuni 21. oktoobrini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

more

 

LIVE hatha jooga tund ZOOM keskkonnas esmaspäeviti kell 18.30-19.30 ja kolmapäeviti kell 18.30-20.00 Sinu enda kodus. Tund sobib kõigile tasemetele algajatest edasijõudnuni. 

- Tunnis on võimalik osaleda ka 48 tunni jooksul seda järgi vaadates.
- Osta piletid mugavalt ja kiirelt SIIT: https://fienta.com/et/s/online-jooga-4655
- Pääsmed on müügis ka www.sportid.com keskkonnas (teenusepakkuja Shakti jooga)
- Pärast piletiostu saadan Sulle tunnile pääsu lingi ja muu vajaliku lisainfo Sinu e-mailile hiljemalt 60 minutit enne tunni toimumist.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram