Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

See on ideaalne kursus neile, kes soovivad liikuda edasi oma joogapraktikas. Kursusel antakse põhjalik sissejuhatus ja ettevalmistus peapealseisu õppimiseks (NB! peapeaseisu õppimine on vabatahtlik, kes antud asendit õppida ei soovi, saavad endale asendusharjutuse(d)), jätkatakse klassikaliste asendite (aasanate) variatsioonidega ning hingamisharjutustega (pranayama). Tunnid muutuvad dünaamilistemaks ja asendeid hoitakse pisut pikemalt kui algkursusel.

more

 

 

Õpituppa on oodatud on kõik joogasõbrad, kellel on olemas juba mõningane kokkupuude joogaga. Kui Sul on suur soov jõuda AASANATE KUNINGA - PEAPEALSEISUNI või seda asendit täiustada, siis on see õpituba mõeldud just Sulle! Õpituba toimub pühapäeval 1. märtsil kell 12.00-14.00. Kohtume Urban Yogini Õnnelaboratooriumis - Telliskivi 60, ON-Maja II korrus, Telliskivi Loomelinnak, Tallinn.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram