Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

Tee endale kingitus ja veeda nädalavahetus avastades joogamaailma! Kursus toimub 13.-14. oktoobril Tartu Joogakeskuses Kastani 38. Jooga algkursusel õpime jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Lisaks arendame jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. See on ideaalne kursus neile, kes ei saa ennast iganädalaselt õhtuste kursustega siduda või neile, kes soovivad kiiremat ja intensiivsemat lähenemist. Kursust viivad läbi rahvusvaheliselt koolitatud joogaõpetajad Reelika Rohtmaa ja Anneli Naarits.

more

 

💜 SHAKTI JOOGA ja TARTU JOOGAKESKUS kutsuvad sind erilisele joogapäevale täis avastusi, inspiratsiooni ja meelt avardavaid elamusi. Päev koosneb joogatunnist, joogaloengust ja õpitoast, mis aitavad laiendada sinu piire ja vaimustada sinu keha. Kaasahaaravad arutelud toovad selgust sinu jooga igapäevapraktikasse ning kingivad sulle aega mõistmiseks, järelemõtlemiseks ja kasvamiseks. Joogapäev on avatud neile, kes soovivad liikuda sügavamale oma praktikasse. Ootame sündmusest osa võtma kõikide erinevate joogastiilide harrastajaid, juhendaja ei järgi rangelt ühtegi stiili ega õpetusliini. Töökeeleks on inglise keel.

more

 

💜 SHAKTI JOOGA ja ÕNNELABORATOORIUM kutsuvad sind erilisele joogapäevale täis avastusi, inspiratsiooni ja meelt avardavaid elamusi. Päev koosneb joogatunnist, joogaloengust ja õpitoast, mis aitavad laiendada sinu piire ja vaimustada sinu keha. Kaasahaaravad arutelud toovad selgust sinu jooga igapäevapraktikasse ning kingivad sulle aega mõistmiseks, järelemõtlemiseks ja kasvamiseks. Joogapäev on avatud neile, kes soovivad liikuda sügavamale oma praktikasse. Ootame sündmusest osa võtma kõikide erinevate joogastiilide harrastajaid, juhendaja ei järgi rangelt ühtegi stiili ega õpetusliini. Töökeeleks on inglise keel.

more

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Nõmme Maja aulas (Valdeku 13). Kursus toimub kolmapäeva õhtuti kell 20.00-21.30 alates 31. oktoobrist kuni 19. detsembrini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram